KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257374
nr 1425 7374
Oidentifierad konstnär. Signerad, P Söderström, nattliga väsen. Olja på duk, 57x80cm, yttermått inklusive ram: 74x95cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:54:46
200 kr
1.700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr